Autonominiai šildytuvai ir jų remontasAirtronic Eberspächer autonominiai šildytuvai – šiluma ir komfortas

TIK KLAIPĖDOS PADALINYJE! Tel. nr. +37067630586

Klaipėdoje teikiame Eberspächer autonominių šildytuvų remontą.

Nesvarbu, ar jūsų turima šildymo sistema reikalauja reguliarios priežiūros, ar atsirado gedimų, „Autotreko“ profesionalių meistrų komanda yra pasiruošusi suteikti aukštos kokybės remonto paslaugas. Pasirinkdami mus, pasirūpinsime, kad jūsų autonominių šildytuvų sistema veiktų sklandžiai, užtikrindami jums patogų ir šiltą kelionės komfortą.

Apie Eberspächer 

Daugiau nei aštuoniasdešimt metų, besispecializuodama šildymo sistemų kūrime, Eberspächer gaminama šildymo įranga pasižymi aukštais gamybos standartais ir ilgalaikiškumu. Kaip šeimos verslas išaugęs į pasaulinio lygio šildymo sistemų gamintoją, įmonė kuria ir teikia šiuolaikiškas, efektyvias ir patikimas šildymo sistemas dėl nuolatinio naujausių technologijų integravimo ir inovacijų diegimo.

Apie Eberspächer Airtronic autonominius šildytuvus

Eberspächer Airtronic autonominiai šildytuvai yra aukštos kokybės automatinės šildymo sistemos, skirtos įvairių transporto priemonių šildymui. Šie šildytuvai užtikrina komfortą, palaikydami optimalią oro temperatūrą automobilyje ar kitoje transporto priemonėje šaltu metų laiku. Airtronic autonominiai šildytuvai yra naudojami ne tik automobiliuose, bet ir sunkvežimiuose, autobusuose ir kitose transporto priemonėse, siekiant užtikrinti efektyvų ir ekonominį šildymą mažomis kuro sąnaudomis.

Eberspächer Airtronic šildymo sistemos pasirinkimas yra vertingas tiek klientams, tiek aplinkai:

 • Efektyvus šildymas: „Airtronic“ šildymo sistema užtikrina efektyvų ir greitą šildymą transporto priemonėje. Todėl greitai yra pasiekiama pageidaujama oro temperatūra viduje, suteikiant sau malonų kelionės komfortą.

 • Automatinis valdymas: Dauguma „Airtronic“ modelių pasižymi automatiniu valdymu, leidžiančiu lengvai nustatyti norimą temperatūrą ir valdymo parametrus. Tai užtikrina paprastą ir patogų šildymo sistemos valdymą.

 • Energetiškai efektyvus: „Airtronic“ šildymo sistemos naudoja mažai degalų. Tai padeda sutaupyti, sumažinant eksplotacijos kaštus.

 • Lengvas montavimas: „Airtronic“ šildymo sistema gali būti lengvai sumontuota į įvairius transporto priemonių tipus. Taip yra suteikiama daugiau universalumo ir galimybių pritaikyti sistemą specifiniams poreikiams.

 • Tylus veikimas: Dauguma „Airtronic“ šildytuvų modelių sukurti taip, kad veiktų tyliai. Taip kelionės keliuose tampa mažiau varginančios ir malonesnės, išvengiant papildomo nereikalingo triukšmo.

 • Programuojamas laikmatis: Kai kurie „Airtronic“ šildytuvų modeliai gali būti valdomi naudojant programuojamą laikmatį. Tai leidžia jums iš anksto nustatyti šildymo sistemos pradžios laiką, taip užtikrinant, kad automobilis būtų šiltas jau iki kelionės pradžios.

 • Aplinkai draugiškas dizainas: Eberspächer stengiasi kurti aplinkai draugiškas šildymo sistemas, o „Airtronic“ modeliai išsiskiria žemomis išmetamomis dujomis. Pasirinkdami šią sistemą, prisidedate prie ekologiškesnės kelionės.

 • Visi Eberspächer šildytuvai turi EB leidimus ir papildomą GS patikrą.

Eberspächer Airtronic - tai daugiau nei šiluma. Tai investicija į jūsų kelionės patogumą ir ekologinį šilumos sprendimą.

Eberspächer HYDRONIC vandens šildytuvai – visur tinkama šiluma

TIK KLAIPĖDOS PADALINYJE! Tel. nr. +37067630586

Eberspächer HYDRONIC yra šildymo sistema, kuri naudoja šilumokaičius ir šildymo skysčius, siekiant pašildyti transporto priemonės salono ar kabinos vidų, taip pat variklį. Šis procesas apibūdinamas kaip hidraulinis šildymas ir yra plačiai naudojamas sunkvežimiuose, autobusuose ir kitose transporto priemonėse, kur yra įdiegta speciali šildymo sistema, prijungta prie variklio šildymo. Taip pat šis hidraulinis vandens šildytuvas gali būti naudojamas ir vidaus patalpoms šildyti, ir vandeniui, naudojant kartu su boileriu.

Pagrindinis skirtumas tarp Eberspächer Airtronic ir Eberspächer HYDRONIC šildymo sistemų yra tai, kad HYDRONIC naudoja esamą automobilio šildymo sistemą, o Airtronic, nepriklausomai nuo papildomų šildymo sistemų, tiesiogiai šildo orą ir yra labiau tinkama nedideliems transporto priemonių tipams, kuriose nėra specialios šildymo sistemos.

Kriterijus

Eberspächer HYDRONIC

Eberspächer Airtronic

Veikimo principas

Naudoja šilumokaičius ir šildymo skysčius

Nepriklausoma šildymo sistema, tiesiogiai šildanti orą automobilio viduje

Šilumos perdavimas

Perduoda šilumą šildymo skysčiui, cirkuliuojančiam pro šildymo sistemą

Nepriklausomai nuo kitų šildymo sistemų, tiesiogiai šildo orą automobilio viduje

Paskirtis

Dažniausiai naudojama transporto priemonėse su integruota šildymo sistema

Plačiai naudojama transporto priemonėse be specialios šildymo sistemos arba nepriklausomai nuo variklio veikimo

Montavimo galimybės

Reikalauja specialaus montavimo, integruojant į esamą šildymo sistemą

Lengvai montuojama, pakabinama, tinka įvairioms transporto priemonėms

Priklausomybė nuo variklio šildymo

Priklauso nuo esamos šildymo sistemos, prijungtos prie variklio šildymo

Nepriklauso nuo variklio veikimo, suteikia nepriklausomą šilumos šaltinį

Panaudojimo sritis

Sunkvežimiai, autobusai, turintys šildymo sistemą

Automobiliai, kempingo priekabos, kitos transporto priemonės be specialios šildymo sistemos


Webasto šildymo sistema yra specializuota šildymo sistema, kuri yra naudojama tokiose transporto priemonėse, kaip sunkvežimiai, autobusai ir kitos specialus transportas. Ši sistema yra sukurta taip, jog užtikrintų efektyvų ir patogų šildymą, neprisijungiant prie pagrindinio variklio ir veikia autonomiškai. Tai leidžia palaikyti norimą temperatūrą transporto priemonėje, net jei variklis neveikia.

  Webasto šildymo ir oro kondicionavimo sistemos privalumai:

  • Ši šildymo sistema salone sukuria malonų darbo klimatą, net kai stovima su išjungtu varikliu.

  • Webasto sistema naudoja savo kuro šaltinį, kuris gali būti šiluminės energijos, elektros arba atskirą kurą, užtikrinant efektyvų šildymą su mažu degalų suvartojimu.

  • Mažesnės degalų sąnaudos didina ekonominį efektyvumą ir saugo aplinką dėl sumažėjusio išmetamųjų dujų kiekio.

  • Daugelis modelių turi programuojamą valdymą, leidžiantį nustatyti šildymo laiką ir temperatūrą iki kelionės pradžios.

  Bendrovė Webasto – pasaulinė rinkos lyderė, kuri kuria ir gamina dviejų tipų autonominius šildytuvus – įvairaus pritaikymo ir šildymo galios oro ir vandens sistemas. Jos sukuria patogią darbo aplinką ir palaiko tinkamiausią temperatūrą krovinių skyriuje, esant išjungtam varikliui, net ir labai šaltu oru.

  TIK KLAIPĖDOS PADALINYJE!

  Reikia patarimo?

  Jei jums sunku apsispręsti, ką pasirinkti ar įsigyti, parašykite mums laišką

  Užduok klausimą

  Nieko nerasta?

  Jei nerandate to, ko ieškote, pabandykite naudoti šią paprastą paieškos formą